Tips van jouw gemeente voor het verduurzamen van je woning

07 januari 2025
Inwoners

Inloopspreekuren van de energiecoaches in Gemert en Bakel

Heb je vragen over het verduurzamen van je woning? Kom dan van 10.00 tot 13.00 uur naar het gratis inloopspreekuur van de energiecoaches in de Eendracht in Gemert. De inloopspreekuren zijn op:

  • Zaterdag 11 en 25 januari
  • Zaterdag 8 en 22 februari 

Je kunt ook in Bakel langskomen op zaterdag, van 10.00 tot 11.00 uur in het Parochiehuis. De inloopspreekuren in Bakel zijn op:

  • Zaterdag 1 februari
  • Zaterdag 1 maart

Gemert-Bakel vol energie!

Op zaterdag 25 januari start het project Gemert-Bakel vol energie in Bakel met een gratis Warme Winter Lunch in de binnentuin in de Kerksedriessen. Speciaal voor inwoners uit de Oranjebuurt. Kijk voor meer informatie op de webpagina over dit project. 

Themabijeenkomst 

Op maandagavond 27 januari vindt er een gratis themabijeenkomst plaats met als onderwerp 'Verduurzamen van je woning: hoe doen? En hoe subsidies je kunnen helpen'. De bijeenkomst is in de De Eendracht in Gemert en start om 19.15 uur. Wil je langskomen? Meld je dan aan via de websiteexterne-link-icoon van het EnergieHuis Slim Wonen. 

Gemert-Bakel isoleert!

Via de webpagina over de isolatie-subsidie kun je subsidie aanvragen om je woning te isoleren. 

  • De bibliotheek kan je helpen met de digitale stappen om subsidie aan te vragen tijdens bemande openingstijden in Gemert en Bakel. Daarnaast is er elke dinsdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur speciaal hulp aanwezig in de bibliotheek in Gemert. 
  • Hulp bij het aanvragen van de landelijke subsidie kan bij het financieel spreekuur. Je kunt ook bellen naar 040 2193300 (kies optie 3).