Spelen en bewegen in Gemert-Bakel
In 2024 is er een nieuw speelbeleid ingevoerd in Gemert-Bakel. Dit beleid moedigt iedereen aan om te bewegen, elkaar te ontmoeten, te spelen en te sporten in de openbare ruimte, ongeacht eventuele beperkingen.
Gemert-Bakel legt de nadruk op grote centrale plekken waar iedereen samen kan komen en activiteiten kan organiseren. Waar nodig worden deze aangevuld met kleinere steunplekken en straatplekken.
Kaart met spelen en sporten plekken in Gemert-Bakel
Projecten
De komende zeven jaar zal de gemeente alle speelplekken in de regio vernieuwen. Het eerste dorp waar dit gaat gebeuren is Bakel. We nodigen inwoners uit om mee te denken. Op deze webpagina vind je meer informatie over de renovatie van de speelplekken in Bakel.
Speeltoestel kapot? Graag melden!
Mocht een speelvoorziening eerder dan het renovatiejaar gerepareerd of vervangen moeten worden, dan wordt dit gedaan om de voorzieningen functioneel en veilig te houden. Als er een speeltoestel kapot is, kunt u dit melden.